Metin Müzik | Ankara

Metin Müzik | Ankara

Çarşı Mahallesi Oğuzlar Sokak No: 187/a Yenimahalle, Ankara
Cep Onaylı
Gold
Mesaj Gönder
Metin Müzik | Ankara
Metin Yüksel
Çarşı Mahallesi Oğuzlar Sokak No: 187/a
Yenimahalle , Ankara
İş Alanları

Müzik Aletleri Satışı

Metin Ustamız, Yeni Kemençe Galerisinde Sıfır Kemençeler, Kemençe Tamiri, Kemençe Fiks, Tel Değişimi, Kapak Değişimi, Kapak Atma Ve Bakım İşlerinizi İlgi Ve İtinayla Yapmaktadır.

Metin Müzik | Ankara Hakkında

Ankara Kemençe Tamiri ve Kapak Değişimi

Yılların emekçisi kemençe tamir, bakım, ve yeni kemençeler onun parmaklarının eseridir. Teşekkürler Metin Ustam.

Kemençe Ustası

Metin Ustamız, yeni kemençe galerisinde sıfır kemençeler, kemençe tamiri, kemençe fiks, tel değişimi, kapak değişimi, kapak atma ve bakım işlerinizi ilgi ve itinayla yapmaktadır.

Kemençenizin doktoru Metin Yüksel ustamı aşağıdaki telefondan arayarak atolyede olup olmadığını sormalısınız. Çünkü Metin ustamı ben kemençe almak istiyorum diye arayanlar çoktur ve Metin ustam size kemençe çeşitlerini bulunduğunuz yere de getirmektedir.

Metin ustamız ile tanıştıysanız kemençenizin güzel bir kapağı vardır artık. Kemençe telleri numara numara ölçülerek yenilenir, Akordu tam da sizin istediğiniz ses tonunda ayarlıdır. Kemençenize güzelliğinden bakamazsınız.

Ankara Kemençe Tamiri 2020 yılında da size kemençenizi alın gelin çağrısı yaparak sizi istediğiniz zaman Metin ustamın atölyesine davet etmektedir. Güler yüzlü hizmeti, size ikramı, kemençenize ilgisi, size zaman ayırması, el pratikliği bence bundan daha iyisi olamaz.

Ankara Kemençe Atolyemiz

Her zaman Atolyemizde olamayacağımız için gelmeden önce arayabilirsiniz sizi bekletmeyiz. Ankara kemençe kursu olarak biz kemençenizi Metin ustamıza götürürüz, kemençelerimizi Metin ustamdan alırız.

Yorumlar

  • 5/5

    Metin ustamin ellerine sağlık

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, FirmamNerede, Tüm Hakları Saklıdır. 2024

Iyzico