Hakkımızda

FİRMAMNEREDE.COM HAKKINDA

           Rodos Medya 2015 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu zamana internet hizmetleri alanında faaliyet göstermiş ve bu süreçte kazanmış olduğu tecrübeler doğrultusunda ve yapmış olduğu analizler neticesinde küçük büyük tüm firmaların ihtiyacı olan bir firma rehberi projesini 2021 yılında hayata geçirmiştir. Yazılım alanında ve firmaların ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ihtiyaca karşılık verebilmesi için titiz çalışmalar sonucunda www.firmamnerede.com projesi hayata geçirildi. Bu platform üye olan firmaların internet ortamında ihtiyaçları olan her türlü tanıtım hizmetini firmalara sunar. 

FirmamNerede.com Firmalara Ne Sunuyor?

            Bu projede diğer firma rehberi platformlarından farklı olarak birçok özellik sunulur. Bunlardan bazıları şöyledir; bu firma rehberi platformuna üye olan firmalara kendilerine özel bir üyelik sayfası tanımlanır. Bu sayfada firmalar kendilerine ait olan sayfada firma resimlerini, firma hakkında bilgilerini ve firma açıklamalarını girebilecekleri gibi rakip firma analizi yaparak ayrıca bir SEO hizmeti sunmaktadır ve firmanın bulunduğu sektöre ait anahtar kelimeler atayarak firmalarının üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirler. Ayrıca bu platforma üye olan firmalar kendi ürünlerini yayınlayarak satışını yapabilirler. Elemana ihtiyaç duydukları zaman çok yüksek eleman ilan yayınlama ücretleri yerine bu platform üzerinden yayınlayarak aradıkları elemanlara kısa zamanda ulaşırlar. Ayrıca bu firma rehberi platformunda firmalar kendilerine ait olan emlak ve araçların satışı ve kiralamasını kolayca yapabilirler. 

Bu Platforma Üye Olmak İçin Ne Gerekir? 

            Bu platforma üye olmak çok kolay ve basittir. Öncellikle www.firmamnerede.com web adresini ziyaret etmek gerekir. Bu firma rehberi platformunda sağ üst köşede yer alan Firma Ekle butonunu tıklayarak karşınıza gelen üyelik paketi seçeneklerinden firmanıza uygun olan üyelik paketini seçerek satın alıp üye olabilirsiniz. Bu paketlerden uygun olan paketi satın aldığınız takdirde paket içerisinde yer alan özellikler sizin üyeliğinize tanımlanır ve basit bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firma bilgilerinizin ve anahtar kelimelerinizin rakip analizi yapılarak bizim tarafımızdan eklenmesini isterseniz seo hizmetimiz karşılığında bu hizmeti alabilirsiniz. Bu hizmetin size getireceği avantaj ise rakip analizi yapılarak hazırlandığı için google aramalarında daha erken üst sıralara çıkmanızı sağlar. Firma rehberi üyelik ücreti ve diğer tüm ödemelerinizi havale-eft ile yapabileceğiniz gibi kredi kartınız ile taksitli bir şekilde yapabilirsiniz.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, FirmamNerede, Tüm Hakları Saklıdır. 2024

Iyzico