Marmara Granit | İstanbul

Marmara Granit | İstanbul

Gazipaşa Caddesi No:33 Ferhatpaşa, 34888 Ataşehir, İstanbul
Gold
Mesaj Gönder
İş Alanları

Mermer Sanayi

Müşterilerimizin İstekleri Veya Müteahhit Şirketlerin Projelerindeki Ebatlanmış Ürün Talepleri İş Ortaklarımız Vasıtasıyla En Modern Makine Ve Techizat İle Üretilmekte Ve Cilalı Yüzeylerde İmalat Dışında Yakılmış, Patinato Edilmiş İpeksi Görünümde De İmal

Marmara Granit | İstanbul Hakkında

Marmara Granit, 1982 yılında kurulan, Türkiye’nin ilk ve en büyük granit fabrikası olan, ayrıca dünyanın da önde gelen saygın granit üreticileri arasında yer alan, Doğa Madencilik Endüstri ve Ticaret A.Ş.’nin Marmara Bölgesi bayisi misyonu ile 2006 yılında kurulmuştur. Ferhatpaşa Ataşehir’de, toplam 10.000 m2 üzerinde kurulu açık ve kapalı depolarında müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Müşterilerimizin istekleri veya müteahhit şirketlerin projelerindeki ebatlanmış ürün talepleri iş ortaklarımız vasıtasıyla en modern makine ve techizat ile üretilmekte ve cilalı yüzeylerde imalat dışında yakılmış, patinato edilmiş ipeksi görünümde de imalat yapılabilmektedir.


Müşteri memnuniyetini, kalite anlayışını, kısa teslimat ve geniş ürün yelpazesini stokta devamlı bulundurma sorumluluğunu ilke edinmektedir. Sektörün gereksinimi olan tüm granit ,mermer, gibi doğal taşlara ek olarak, dünya markaları olan Çimstone Kuvars yüzeyler ile Dekton Ultra Kompakt yüzey çeşitlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 08:00-18:00
Cumartesi 08:00-18:00
Pazar 08:00-18:00

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, FirmamNerede, Tüm Hakları Saklıdır. 2024

Iyzico