FirmamNerede.Com


7/24 hizmet hattı:0(542) 629 47 64

Germencik Üstün Oto Klinik

Misyonumuz;

Üstün Oto Klinik Şirket personelimiz bilinçli kadromuz  güler yüzlü personelimiz son sistem makinelerimiz ile teknolojiyi en yakından takip ediyor ve değerli müşterilerimize sunuyoruz. Daima dürüst ve tarafsız olmak en buyuk hazınemiz yapmış olduğumuz hizmetin sonuna kadar arkasındayız ve yaptığımız işi her zaman branşında uzman kişilerle çalışarak en iyi şekilde hizmet vermek.

Vizyonumuz;

Yaptığımız iş ve verdiğimiz hizmet ile sektörde lider şirket olarak , yaptığımız işi daima geliştirmek büyüyerek önce Aydında daha sonrada tüm illerde hizmet vermektir amacımız.

Sürekli yeni modellerin piyasaya sürülüyor olması ikinci el piyasasını da canlı tutar. İkinci el araç alırken en önemli konu oto ekspertiz yapılmasıdır. Ekspertizi özetle aracın her açıdan incelenmesi olarak tanımlayabiliriz. Bu inceleme kapsamına motor mekanik kontrolleri, araç içi ve dışı elektronik aksam incelemesi, kaporta boya kontrolleri, mekanik alt kontroller, hasar kaydı ve yasal sorgulama ile test sürüşü girmektedir. Bu kontrollere kısaca değinmeden önce aracın satın alınmadan önce mutlaka tanınması gerektiğinin üzerinde durmak gerekir. Bu hem güvenli bir sürüş hem de iyi bir alışveriş için önemlidir. Araçtaki arızalar satın alınmadan önce bilinir ise bu sorunlar giderilebilir ve daha güvenli sürüşe imkân tanınır. Ayrıca satıcının istediği ücret araçtaki sorunlar göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Bu nedenle ekspertizin kalitesi önemlidir. İşinin ehli deneyimli ustalar tarafından yapılması gerekir.
Üstün Oto Klinik Ekspertiz
Mesudiye mah.Atatürk cad.San.sit.1 küme 96/1_2 Germencik/Aydın / Germencik / Aydın
0(542) 629 47 64
0(542) 629 47 64
0(542) 629 47 64
Üstün Oto Klinik Ekspertiz
1 kişi
530 kez görüntülendi
Anahtar Kelimeler