FirmamNerede.Com


Wep Sitemize ziyaret için tıkla


Wep Sitemize ziyaret için tıkla


Hakkımızda:

 Uşak da kurulan İLK evden eve taşımacılık firmalarından olan Uşak Evden Eve Nakliyat 1969dan beri nakliyecilik himzeti ve 1988den beri ise Uşaklılara evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Uşaklıların EN ÇOK tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz. Uşak Evden Eve Nakliyat en eski firma olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en ızlı ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Uşak Evden Eve artık müşterilene asansörlü taşımacılık hizmeti veriyor. 10 yıldır Uşağının gelişen ilçelerinde de müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Uşak Evden Eve Nakliyat ;çok talep gören bir firma olmasına rağmen günde 2 taşımadan fazlasını yapmamaktadır.Çünkü tamamen KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız , o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz. Yıllardır hiç bir müşterimizi yarı yolda bırakmadık , hep taşıma günü saatinde adreste olduk ve hiç bir işimizi yarım bırakmadık ,hem şehir içi hem de şehir dışı taşımalarda müşterilermizi zarar etme pahasına da olsa mağdur etmedik, bunu acı taşıma tecrübeleri olanlar iyi anlarlar.
EVDEN EVE PAKETLİ, ASANSÖRLÜ, GÜVENLİ, NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK HİZMETLERİ

Uşak ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi Uşak veya diğer iller için evden eve nakliye ücreti öğrenebilirsiniz. Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Uşak Evden Eve Nakliyat asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 08:30 civarı nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyalarınız toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır. Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton kolilere konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız, halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri sökülüp paketlenir. Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra asansörlü evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Nakliye sırasında eşyalarınızda hasar sigortası bulunmaktadır. Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınızın montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir. Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için nakliyat firması seçiminde firmanın K3 yetki belgesi sahibi olmasına dikkat ediniz.
Uşak Evden Eve Nakliyat Firması
Kurtuluş Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:15/A Uşak Merkez / Merkez / Uşak
0(536) 708 67 04
0(536) 708 67 04
0(536) 708 67 04
bilgi@unalannakliyat.com.tr
http://usakevdenevenakliyat.com.tr/Iletisim
Sadık Ünalan
1 kişi
3195 kez görüntülendi
Anahtar Kelimeler