FirmamNerede.Com


wep sitemizi incelemek için tıkla

Termo Shield Ürünler


Termo Shield Roof Çatı

Formülünde seramik kürecikler bulunan ısı yansıtma ve yayma değeri yüksek (%99) ısı kalkanı görevi yapan bir malzemedir. Maksimum enerji tasarrufu ve su yalıtımı sağlar. Her iklim koşuluna dayanıklıdır. Yüzeye çok iyi yapışır, Esnektir, üzerinde yürünebilir. A sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir.
Termo Shield Exterior Dış Cephe
Seramik kürecikli yapısıyla hem mükemmel bir ısı yalıtımı hem de su ve ses yalıtımı sağlar. Değişken geçirgenlik özelliği ile duvarın nefes almasına olanak sağlar, küflenme, nemlenmeyi önler. Çatlakları mühürler. Rulo veya tabanca ile kolaylıkla uygulanır. İsteğe göre renklendirilebilir. Rengi zamanla solmaz. A sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir.

Termo Shield Tank
Yüksek derecede ısı yalıtımı sağlar. Tank, boru ve diğer endüstriel ekipmanların çeperlerine ısı kaybına karşı veya içerdeki ısıyı koruma amaçlı uygulanan üstün performanslı likit seramik yalıtım malzemesidir. A sınıfı yanmazlık özelliğine sahiptir. İsteğe göre renklendirilebilir.
Termo Shield Dekoratif
Su bazlı, boya ve diğer çok kompenantlı stucco sistemlerinin yerine kullanılan dekoratif, kaplama malzemesidir. İçeriğinde bulunan likit seramik sayesinde ısı yalıtımı sağlar. Yapısındaki %100 akrilik polimer reçine sayesinde duvarın nefes almasına imkan verir. Rutubetlenme ve küflenmeyi engeller.
Termo Shield İç Dış Primer
% 100 Akrilik reçineden mamul, su bazlı, elastomerik, çok dayanıklı, UV dirençli bir primerdir. Değişken geçirgenlik özelliği sayesinde binanın veya duvarın nefes almasını sağlar. Üstün yapışma özelliği ile astar olarak ve/veya yıpranmış yüzeylerin restorasyonunda ideal sonuç verir.

Termo Shield Pas Giderici

Mevcut paslanmayı durdurur, oluşacak korozyonu önler ve kalıcı bir bariyer oluşturur. Zımparalama veya kazıma gerektirmez.  Thermo-Shield®  Tank-Endüstriyel uygulaması öncesinde paslı yüzeylere primer/astar olarak tatbik edilir.

Termo Shield Clear Şeffaf
Her türlü yüzeyin korunması, muhafazası ve kullanım ömrünün uzatılması amacıyla kullanılan üstün bir su itici akrilik malzemedir. Akışkanlığı ve mikroskobik nüfuz kabiliyeti ile yüzeyin en ince detayına nüfuz eder.  Thermo-Shield® Çatı, İç-Dış Cephe, Tank-Endüstriyel, Dekoratif kaplamalarına parlak bir görünüm vermek ve koruyuculuğu arttırmak için de kullanılır.
Aytab Yalıtım Mağzemeleri Uygulama
Hasanefendi-Ramazanpaşa Mah. kızıllay cad.no 20 /3 / Merkez / Aydın
0(256) 212 10 03
0(507) 218 67 65
0(507) 218 67 65
sonerakar03@gmail.com
http://www.aytabyalitim.com/
SONER AKAR
1 kişi
675 kez görüntülendi