FirmamNerede.ComArleva üye ol


HAKKIMIZDA;

Fikir tohumları yıllar öncesine dayanan Arleva hayalimizi 2016 yılı itibariyle hayata geçirmek üzere çalışanlara başladık. 2017 yılı itibariyle dünyaya gelen Arleva ile kişisel bakım ürünlerinde yeni bir nefes ve anlayış getirmeyi hedefledik. 

 

Hem ürünler hem de ürünlerin kullanıcıya sunuş şekli ve organizasyon yapısı sayesinde; gelir paylaşım metodu ile ülkemizin milli sermayeli, alanında lider firması yapmayı amaç edindik. Öncelikle Türkiye pazarında başladığımız çalışmalarımıza zaman içerisinde başta bölge ülkeleri olmak üzere dünyaya yaymayı hedefliyoruz. 

 

Başlangıçta seçtiğimiz ürün model/içerik seçimlerimiz ile ülkemize yeni bir marka değeri ve buna bağlı ürünler zinciri oluşturarak müşterilerimizin kişisel bakım ürünleri ihtiyaçlarını karşılayacağız. İlk kataloğumuzun ardından çıkaracağımız yeni ürünler ile başta ülkemizde ardındanda dünyada alanında ilklere imza atmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Gerek ürün kalite ve çeşitliliğimize yaptığımız gerekse de sistem altyapısına yaptığımız yatırımlar ile orta vadede alanında lider markalar arasında yer almak üzere yolumuza devam ediyoruz. Bu amaçlarımızı yerine getirebilmek için baş koyduğumuz yolda gece gündüz demeden ve oluşturduğumuz sinerji ile bizler gibi ülkemize ve geleceğimize inananlarla çalışıyoruz. 

 

Orta/uzun vadeli planlarımız arasında firmamızı ülkemizin kayıtlı bir değeri haline getirmek için halka arz etmeyi de hedefliyoruz. Uluslararası platformda başarılı bir oyuncu olabilmek için ben yaklaşımından ziyade biz olabilme bilinci ile hareket ediyoruz. 

 

Biz bir olur, birlik olur, beraber olursak; güç olur, güçlü olur, başarılı oluruz...

Arleva Hikayemiz,


Ülkemizde birçok alanda olduğu gibi kozmetik alanında da üretimden ziyade tüketime yönelmiş olmamız uzun süredir içimizi kemiriyordu. Bir yandan ülke insanımızın en iyiye layık olduğunu düşünürken diğer yandan da biz bize layık ürün ve markaları neden üretemiyoruz diye düşündük.

 

Bir zaman sonra ürünlerin haricinde ürünlerin sunum şekil ve organizasyonlarını da ithal ettiğimizi öğrenmek bizi başladığımız yolda daha da motive etti. Sonra kendimize sorduk "Ne yapabiliriz?"

 

Öncelikle uzun Pazar araştırmalarına daldık. Hangi ürün? Neden? Kim üretir? Kim getirir? Bizim bölge insanımızın tüketim tercihleri ve alışkanlıkları nelerdir? Bizim bölgesel vücut yapımıza uygun mudur? Bu böyle uzayıp gitti...

 

Zaman içerisinde olgunlaştırdığımız gerek ürün gerekse de organizasyon fikirlerimizi anlatabilecek noktaya geldiğimizde kitlelerle paylaşma vakti gelmişti. Pazarın gereksinimini karşılayacak ve ürün gammına  sürekli yenilikler katacak bir portföy ile bize yakışır bir ağ pazarlama şekli! Artık ülkemizde yeni bir değer daha doğuyordu. İsmini belirleme çalışmaları bile ayrı bir anlatım gerektirir. Uzunca uğraştık...  Sonunda kararımızı vermiştik: "ARLEVA" Akabinde de ekip ve en önemlisi de aynı vizyonu aktarabileceğimiz ve paylaşabileceğimiz ekip arkadaşları... Üyelerimiz...

 

Gerisini beraberce yazacağımız hikayemiz...

Arleva Kozmetik Güzellik Bakım
Bursa merkez / Merkez / Bursa
0(545) 676 18 17
0(545) 676 18 17
0(545) 676 18 17
Ruşen Kızar
1 kişi
749 kez görüntülendi
Anahtar Kelimeler